| Numer modelu: | 4GE-30Y-40P |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 1-5DAYS |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kompresor z kondensatorem do przechowywania w chłodni 4GE-30-40P / 4GE-30Y-40P | |
| Marka | |
| Model nr. | 4GE-30-40P / 4GE-30Y-40P |
| Wielkość silnika ((HP) | 30 |
| Rodzaj przemieszczenia (m3/h) | 84.6 |
| obciążenie olejem (dm3) | 4.5 |
| napięcie | 380-420V/3PH/50Hz lub 440-480V/3PH/60Hz |
| Liczba butli | 4 |
| Refragrant | R22, R134, R410A |
| Certyfikacja | VDE, TUV, UL i CE |
| waga ((kg) | 206 |
| Miejsce powstania | Niemcy |
| opakowanie | drewniana obudowa |
Zalety sprężarki:
Energooszczędne
Profil wysokiej wydajności
Nieograniczona lub niemal stopniowa regulacja pojemności
Optymalna eksploatacja oszczędności
Uniwersalne
R134a, R407C i R22 (R404A, R507A na żądanie)
Z ekonomizerem i bez niego (ECO)
Elastyczny
Podwójne sterowanie pojemnością
Zmienna pomiędzy 4-stopniową a nieskończoną kontrolą pojemności - bez modernizacji sprężarki
Połączenia gazowe wysysające i rozpylające mogą być obracane w stopniach 90"
| marka | Bizter. |
| model | 4GE-3OY |
| kolor | zielona |
| CYL | 6 |
| rodzaj | kompresor półhermetyczny z przegubową |
| Przesunięcie ((m3/h) | 126.8 |
| faza | 3 |
| moc koni ((kon) | 30 |
| MOQ | 1 |
| ładowanie oleju | 4.75 |
| źródło mocy | ac |
| linia ssania | 2 1/8 |
| napięcie | 460v/3ph/60hz |
![]()
| Numer modelu: | 4GE-30Y-40P |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | opakowania drewniane |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kompresor z kondensatorem do przechowywania w chłodni 4GE-30-40P / 4GE-30Y-40P | |
| Marka | |
| Model nr. | 4GE-30-40P / 4GE-30Y-40P |
| Wielkość silnika ((HP) | 30 |
| Rodzaj przemieszczenia (m3/h) | 84.6 |
| obciążenie olejem (dm3) | 4.5 |
| napięcie | 380-420V/3PH/50Hz lub 440-480V/3PH/60Hz |
| Liczba butli | 4 |
| Refragrant | R22, R134, R410A |
| Certyfikacja | VDE, TUV, UL i CE |
| waga ((kg) | 206 |
| Miejsce powstania | Niemcy |
| opakowanie | drewniana obudowa |
Zalety sprężarki:
Energooszczędne
Profil wysokiej wydajności
Nieograniczona lub niemal stopniowa regulacja pojemności
Optymalna eksploatacja oszczędności
Uniwersalne
R134a, R407C i R22 (R404A, R507A na żądanie)
Z ekonomizerem i bez niego (ECO)
Elastyczny
Podwójne sterowanie pojemnością
Zmienna pomiędzy 4-stopniową a nieskończoną kontrolą pojemności - bez modernizacji sprężarki
Połączenia gazowe wysysające i rozpylające mogą być obracane w stopniach 90"
| marka | Bizter. |
| model | 4GE-3OY |
| kolor | zielona |
| CYL | 6 |
| rodzaj | kompresor półhermetyczny z przegubową |
| Przesunięcie ((m3/h) | 126.8 |
| faza | 3 |
| moc koni ((kon) | 30 |
| MOQ | 1 |
| ładowanie oleju | 4.75 |
| źródło mocy | ac |
| linia ssania | 2 1/8 |
| napięcie | 460v/3ph/60hz |
![]()