| Numer modelu: | D4SJ-3000 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 15-17 dni |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| marka | |
| model | D4SJ-3000 |
| moc konia | 30,0 |
| chłodziwo | R404a |
| źródło zasilania | 380-420 V |
| Uszczelka | drewniana skrzynka |
| Kolor | Czarny |
| Certyfikat | CE |
| TYP | Półhermetyczna sprężarka |
| MOQ | 1 |
| rok | 2016 |
Szczegóły opakowania
Drogą morską: Eksportuj drewniane opakowanie z olejem chłodniczym
Samolotem: w pełni uszczelnione drewniane opakowanie, bez oleju chłodniczego.
Czas dostawy
3-5 dni
| Liczba cylindrów: | 4 |
| Przemieszczenie[m³/godz]: | 84,7 |
| Waga[kg]: | 226 |
| Ładunek oleju[dm³]: | 4 |
| Maks. prąd roboczy[A]: | 47,7 |
| Zablokowany prąd wirnika[A]: | 218 |
| Zasilanie[V/~/Hz]: | 400 V/3/50 Hz |
| milimetry | cale | |
| Linia ssąca: | 2 1/8" | |
| Linia wylotowa: | 1 3/8" |
![]()
| Numer modelu: | D4SJ-3000 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | Zamorskie standardowe drewniane opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| marka | |
| model | D4SJ-3000 |
| moc konia | 30,0 |
| chłodziwo | R404a |
| źródło zasilania | 380-420 V |
| Uszczelka | drewniana skrzynka |
| Kolor | Czarny |
| Certyfikat | CE |
| TYP | Półhermetyczna sprężarka |
| MOQ | 1 |
| rok | 2016 |
Szczegóły opakowania
Drogą morską: Eksportuj drewniane opakowanie z olejem chłodniczym
Samolotem: w pełni uszczelnione drewniane opakowanie, bez oleju chłodniczego.
Czas dostawy
3-5 dni
| Liczba cylindrów: | 4 |
| Przemieszczenie[m³/godz]: | 84,7 |
| Waga[kg]: | 226 |
| Ładunek oleju[dm³]: | 4 |
| Maks. prąd roboczy[A]: | 47,7 |
| Zablokowany prąd wirnika[A]: | 218 |
| Zasilanie[V/~/Hz]: | 400 V/3/50 Hz |
| milimetry | cale | |
| Linia ssąca: | 2 1/8" | |
| Linia wylotowa: | 1 3/8" |
![]()