| Numer modelu: | 4GE-23Y-40P |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 1-5DAYS |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| tłok sprężarki, części zamienne do sprężarki 4GE-23-40P / 4GE-23Y-40P | |
| Marka | |
| Nr modelu | 4GE-23-40P / 4GE-23Y-40P |
| Rozmiar silnika (KM) | 23 |
| Wersja silnikowa | 2 |
| Typ wyporu (m 3/h) | 84,6 |
| ładunek oleju (dm3) | 4,5 |
| Woltaż | 380-420 V/3 fazy/50 Hz lub 440-480 V/3 fazy/60 Hz |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Refregrant | R-22, R134, R410A |
| Orzecznictwo | VDE, TUV, UL i CE |
| waga (kg) | 192 |
| Miejsce Oryginału | Niemcy |
| uszczelka | drewniana skrzynka |
![]()
| Numer modelu: | 4GE-23Y-40P |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | opakowania drewniane |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| tłok sprężarki, części zamienne do sprężarki 4GE-23-40P / 4GE-23Y-40P | |
| Marka | |
| Nr modelu | 4GE-23-40P / 4GE-23Y-40P |
| Rozmiar silnika (KM) | 23 |
| Wersja silnikowa | 2 |
| Typ wyporu (m 3/h) | 84,6 |
| ładunek oleju (dm3) | 4,5 |
| Woltaż | 380-420 V/3 fazy/50 Hz lub 440-480 V/3 fazy/60 Hz |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Refregrant | R-22, R134, R410A |
| Orzecznictwo | VDE, TUV, UL i CE |
| waga (kg) | 192 |
| Miejsce Oryginału | Niemcy |
| uszczelka | drewniana skrzynka |
![]()