| Numer modelu: | D2DL-75X |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 1-7DAYS |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
1Uniwersalne zastosowanie: chłodni, piwnica, magazyn warzyw i owoców, zamrażalnia itp.
2.Olej chłodniczy: R22, R404a, R134a, R507a R407a
3Kompresor dla HCFC i HFC, bez CFC, więc to ochrona środowiska.
4. Napięcie: 220V / 380V, 3 frazy, 50HZ / 60HZ
5. Elektroniczna ochrona sprężarki
6- Niski hałas, wysoka wydajność.
|
marka
|
|
|
model
|
D2DL-40X
|
|
Liczba butli
|
2
|
|
TYPU
|
półhermetyczny sprężarka
|
|
źródło mocy
|
380-420 V
|
|
moc koni
|
4
|
|
Chłodnicze
|
R404A R134A
|
|
Kolor czarny
|
Czarne
|
|
MOQ
|
1
|
|
rok
|
2016
|
| WHO może stosować: | Chiller /chłodzenie |
| Dla jakiego przesiedlenia: | 151 m3/h |
| Liczba butli | 2 |
| Waga | 351 kg |
| Opłata za olej | 7.7dm3 |
| Maks. prąd roboczy | 64.5A |
| Prąd blokujący wirnika | 357A |
| Zasilanie | 380-420V/3/50Hz |
| Połączenia linii odsyskowej | 2 5/8 cali |
| Linia rozładowania połączeń | 1 5/8 cali |
| Pakiet | Każda jednostka jest pakowana w pudełko z drewna |
| Chłodnicze | R134a |
| Rozmiar ((L*W*H) | 835*590*670 mm |
| Czas produkcji: | 7-10dni roboczychdla dostępnych zasobów |
| Numer modelu: | D2DL-75X |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | opakowania drewniane |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
1Uniwersalne zastosowanie: chłodni, piwnica, magazyn warzyw i owoców, zamrażalnia itp.
2.Olej chłodniczy: R22, R404a, R134a, R507a R407a
3Kompresor dla HCFC i HFC, bez CFC, więc to ochrona środowiska.
4. Napięcie: 220V / 380V, 3 frazy, 50HZ / 60HZ
5. Elektroniczna ochrona sprężarki
6- Niski hałas, wysoka wydajność.
|
marka
|
|
|
model
|
D2DL-40X
|
|
Liczba butli
|
2
|
|
TYPU
|
półhermetyczny sprężarka
|
|
źródło mocy
|
380-420 V
|
|
moc koni
|
4
|
|
Chłodnicze
|
R404A R134A
|
|
Kolor czarny
|
Czarne
|
|
MOQ
|
1
|
|
rok
|
2016
|
| WHO może stosować: | Chiller /chłodzenie |
| Dla jakiego przesiedlenia: | 151 m3/h |
| Liczba butli | 2 |
| Waga | 351 kg |
| Opłata za olej | 7.7dm3 |
| Maks. prąd roboczy | 64.5A |
| Prąd blokujący wirnika | 357A |
| Zasilanie | 380-420V/3/50Hz |
| Połączenia linii odsyskowej | 2 5/8 cali |
| Linia rozładowania połączeń | 1 5/8 cali |
| Pakiet | Każda jednostka jest pakowana w pudełko z drewna |
| Chłodnicze | R134a |
| Rozmiar ((L*W*H) | 835*590*670 mm |
| Czas produkcji: | 7-10dni roboczychdla dostępnych zasobów |