| Numer modelu: | D2DL-40X |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 15-17 dni |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Sprężarka półhermetyczna R134A DWM, sprężarka R134aD2DL-40X
Pakowanie i dostawa
Szczegóły opakowania
Drogą morską: Eksportuj drewniane opakowanie z olejem chłodniczym
Samolotem: w pełni uszczelnione drewniane opakowanie, bez oleju chłodniczego.
Czas dostawy
3-5 dni
Półhermetyczna sprężarka DWM, wszystkie modele
1,R-22,R134A,R407C,R404A/R507
2, od 5 KM do 80 KM
3, niska cena i wysoka jakość
Typ: Półhermetyczne sprężarki tłokowe
Producent:
Seria: DYSK
Model:D2DL-40X
Dane techniczne
| Liczba cylindrów: | 2 | |
| Wyporność [m³/h]: | 70,8 | |
| Waga [kg]: | 207 | |
| Ilość oleju [dm³]: | 3,6 | |
| Maks. prąd roboczy [A]: | 27 | |
| Prąd zablokowanego wirnika [A]: | 140 | |
| Zasilanie [V/~/Hz]: | 380-420 V/3/50 Hz |
| milimetry | cale | ||
| Linia ssąca: | 1 5/8" | ||
| Linia wylotowa: | 1 5/8" |
Wyposażenie standardowe
| Numer modelu: | D2DL-40X |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | Zamorskie standardowe drewniane opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Sprężarka półhermetyczna R134A DWM, sprężarka R134aD2DL-40X
Pakowanie i dostawa
Szczegóły opakowania
Drogą morską: Eksportuj drewniane opakowanie z olejem chłodniczym
Samolotem: w pełni uszczelnione drewniane opakowanie, bez oleju chłodniczego.
Czas dostawy
3-5 dni
Półhermetyczna sprężarka DWM, wszystkie modele
1,R-22,R134A,R407C,R404A/R507
2, od 5 KM do 80 KM
3, niska cena i wysoka jakość
Typ: Półhermetyczne sprężarki tłokowe
Producent:
Seria: DYSK
Model:D2DL-40X
Dane techniczne
| Liczba cylindrów: | 2 | |
| Wyporność [m³/h]: | 70,8 | |
| Waga [kg]: | 207 | |
| Ilość oleju [dm³]: | 3,6 | |
| Maks. prąd roboczy [A]: | 27 | |
| Prąd zablokowanego wirnika [A]: | 140 | |
| Zasilanie [V/~/Hz]: | 380-420 V/3/50 Hz |
| milimetry | cale | ||
| Linia ssąca: | 1 5/8" | ||
| Linia wylotowa: | 1 5/8" |
Wyposażenie standardowe