| Numer modelu: | D6DH-200 X |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 10-12 dni |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
DWM Sprężarka sprężarka z najlepszą ceną D6DH-200 X
Szczegóły opakowania
Na morzu:eksport drewnianego opakowania z olejem chłodniczym
Powietrze: Całkowicie zamknięte drewniane opakowanie, bez oleju chłodniczego.
Czas dostawy
3-5 dni
| Liczba butli: | 6 | |
| Przesunięcie[m3/h]]: | 106 | |
| Waga[kg]: | 219 | |
| Opłata za olej[dm3]: | 4,3 | |
| Maks. prąd roboczy[A]: | 41 | |
| Prąd blokujący wirnika[A]: | 160 | |
| Zasilanie[V/~/Hz]: | 380-420V/3/50Hz |
| milimetrów | Wyloty | ||
| Przewód odsysania: | 2 1/8" | ||
| Przewód rozładowywania: | 1 3/8" |
Pojemność: R134a![]()
![]()
![]()
Wymiary:![]()
| L | 740 | mm |
| B | 580 | mm |
| H | 490 | mm |
![]()
| Numer modelu: | D6DH-200 X |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | Standardowe drewniane opakowanie |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
DWM Sprężarka sprężarka z najlepszą ceną D6DH-200 X
Szczegóły opakowania
Na morzu:eksport drewnianego opakowania z olejem chłodniczym
Powietrze: Całkowicie zamknięte drewniane opakowanie, bez oleju chłodniczego.
Czas dostawy
3-5 dni
| Liczba butli: | 6 | |
| Przesunięcie[m3/h]]: | 106 | |
| Waga[kg]: | 219 | |
| Opłata za olej[dm3]: | 4,3 | |
| Maks. prąd roboczy[A]: | 41 | |
| Prąd blokujący wirnika[A]: | 160 | |
| Zasilanie[V/~/Hz]: | 380-420V/3/50Hz |
| milimetrów | Wyloty | ||
| Przewód odsysania: | 2 1/8" | ||
| Przewód rozładowywania: | 1 3/8" |
Pojemność: R134a![]()
![]()
![]()
Wymiary:![]()
| L | 740 | mm |
| B | 580 | mm |
| H | 490 | mm |
![]()