| Numer modelu: | D8DJ-600X |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 1-7DAYS |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Liczba cylindrów: | 8 | |
| Wyporność [m³/h]: | 151 | |
| Waga [kg]: | 347 | |
| Ilość oleju [dm³]: | 7,7 | |
| Maks. prąd roboczy [A]: | 91,6 | |
| Prąd zablokowanego wirnika [A]: | 444 | |
| Zasilanie [V/~/Hz]: | 400 V/3/50 Hz |
| milimetry | cale | ||
| Linia ssąca: | 2 5/8" | ||
| Linia wylotowa: | 1 5/8" |
| TCTmi | -35 | -30 | -25 | -20 | -15 | -10 | -5 |
| 30 | 1,55 | 1,79 | 2.05 | 2.35 | 2,69 | 3.09 | 3,56 |
| 35 | 1,38 | 1,61 | 1,85 | 2.12 | 2,42 | 2,76 | 3.17 |
| 40 | - | 1,44 | 1,66 | 1,91 | 2.17 | 2,48 | 2,82 |
| 45 | - | 1,27 | 1,49 | 1,71 | 1,95 | 2.22 | 2,52 |
| 50 | - | - | 1.31 | 1,52 | 1,75 | 1,99 | 2.26 |
| 55 | - | - | - | 1,35 | 1,56 | 1,78 | 2.02 |
![]()
![]()
| Numer modelu: | D8DJ-600X |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | opakowania drewniane |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Liczba cylindrów: | 8 | |
| Wyporność [m³/h]: | 151 | |
| Waga [kg]: | 347 | |
| Ilość oleju [dm³]: | 7,7 | |
| Maks. prąd roboczy [A]: | 91,6 | |
| Prąd zablokowanego wirnika [A]: | 444 | |
| Zasilanie [V/~/Hz]: | 400 V/3/50 Hz |
| milimetry | cale | ||
| Linia ssąca: | 2 5/8" | ||
| Linia wylotowa: | 1 5/8" |
| TCTmi | -35 | -30 | -25 | -20 | -15 | -10 | -5 |
| 30 | 1,55 | 1,79 | 2.05 | 2.35 | 2,69 | 3.09 | 3,56 |
| 35 | 1,38 | 1,61 | 1,85 | 2.12 | 2,42 | 2,76 | 3.17 |
| 40 | - | 1,44 | 1,66 | 1,91 | 2.17 | 2,48 | 2,82 |
| 45 | - | 1,27 | 1,49 | 1,71 | 1,95 | 2.22 | 2,52 |
| 50 | - | - | 1.31 | 1,52 | 1,75 | 1,99 | 2.26 |
| 55 | - | - | - | 1,35 | 1,56 | 1,78 | 2.02 |
![]()
![]()