| Numer modelu: | D2DL-40X |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 3-7 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Liczba cylindrów: | 2 | |
| Przemieszczenie[m³/godz]: | 23,7 | |
| Waga[kg]: | 140 | |
| Ładunek oleju[dm³]: | 2,3 | |
| Maks. prąd roboczy[A]: | 10 | |
| Zablokowany prąd wirnika[A]: | 55 | |
| Zasilanie[V/~/Hz]: | 380-420 V/3/50 Hz |
| milimetry | cale | ||
| Linia ssąca: | 1 3/8" | ||
| Linia wylotowa: | 7/8" |
Pojemność: R134A, R407C, R404A/R507![]()
![]()
![]()
| L | 590 | mm |
| B | 330 | mm |
| H | 470 | mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Numer modelu: | D2DL-40X |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | WOOD Packaging |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Liczba cylindrów: | 2 | |
| Przemieszczenie[m³/godz]: | 23,7 | |
| Waga[kg]: | 140 | |
| Ładunek oleju[dm³]: | 2,3 | |
| Maks. prąd roboczy[A]: | 10 | |
| Zablokowany prąd wirnika[A]: | 55 | |
| Zasilanie[V/~/Hz]: | 380-420 V/3/50 Hz |
| milimetry | cale | ||
| Linia ssąca: | 1 3/8" | ||
| Linia wylotowa: | 7/8" |
Pojemność: R134A, R407C, R404A/R507![]()
![]()
![]()
| L | 590 | mm |
| B | 330 | mm |
| H | 470 | mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()