| Numer modelu: | ZMD26KVE-TFD-9E4 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | NA |
| Czas dostawy: | 5-8 working days |
| Warunki płatności: | T/T |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Ochrona silnika | Zewnętrzny wyłącznik przeciążeniowy |
| Technologia | Scroll |
| Seria | ZMD |
| Typ połączenia | Lutowane |
| Moc (HP) | 9HP |
| Czynnik chłodniczy | R410A/R404A |
| Marka | |
| Waga | 52kg |
Sprężarka chłodnicza Scroll ZMD26KVE-TFD Czynnik chłodniczy R410A
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ | Sprężarka Scroll |
| Model | RC2-2-230B |
| Wydajność (m3/h) | 20.58/17.05 |
| Moc (kW) | 12.5 |
| Moc nominalna (HP) | 6 |
| Prędkość 50Hz/60Hz (RPM) | 3500/2900 |
| Waga netto (KG) | 48 |
| Pakowanie | Skrzynia ze sklejki |
| MOQ | 1 szt. |
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd. specjalizuje się w produkcji i eksporcie sprężarek, agregatów skraplających, maszyn do produkcji bloków lodu, części zamiennych, chłodnic powietrza, chłodni itp. od ponad 20 lat.
Marki, które dostarczamy, to m.in. , Danfoss, Bitzer, Carrier, Tecumseh, Hanbell, Hitachi, Daikin, GMCC, LG i inne.
Osiągnęliśmy przełomowy rozwój w zakresie serwisu posprzedażnego, projektowania, instalacji, konserwacji i doradztwa technicznego oraz nawiązaliśmy długoterminową, bliską współpracę z wieloma krajami na całym świecie.
Opierając się na zasadzie "Poświęcenie, Uczciwość, Innowacja, Oddanie", nadal dostarczamy najwyższej jakości produkty dla nowych i starych klientów.
O: Czas dostawy wynosi 3-10 dni roboczych po dokonaniu płatności.
O: , Danfoss, Bitzer, Bock, Bristol, Carel, Carrier, Daikin, Embraco, Emerson, Frascold, Fusheng, GMCC, LG, Hanbell, Misubishi, Refcomp, Panasonic, Secop, Sporlan, Saginomiya.
O: Skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepszą cenę.
| Numer modelu: | ZMD26KVE-TFD-9E4 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | NA |
| Szczegóły opakowania: | Wooden box |
| Warunki płatności: | T/T |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Ochrona silnika | Zewnętrzny wyłącznik przeciążeniowy |
| Technologia | Scroll |
| Seria | ZMD |
| Typ połączenia | Lutowane |
| Moc (HP) | 9HP |
| Czynnik chłodniczy | R410A/R404A |
| Marka | |
| Waga | 52kg |
Sprężarka chłodnicza Scroll ZMD26KVE-TFD Czynnik chłodniczy R410A
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ | Sprężarka Scroll |
| Model | RC2-2-230B |
| Wydajność (m3/h) | 20.58/17.05 |
| Moc (kW) | 12.5 |
| Moc nominalna (HP) | 6 |
| Prędkość 50Hz/60Hz (RPM) | 3500/2900 |
| Waga netto (KG) | 48 |
| Pakowanie | Skrzynia ze sklejki |
| MOQ | 1 szt. |
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd. specjalizuje się w produkcji i eksporcie sprężarek, agregatów skraplających, maszyn do produkcji bloków lodu, części zamiennych, chłodnic powietrza, chłodni itp. od ponad 20 lat.
Marki, które dostarczamy, to m.in. , Danfoss, Bitzer, Carrier, Tecumseh, Hanbell, Hitachi, Daikin, GMCC, LG i inne.
Osiągnęliśmy przełomowy rozwój w zakresie serwisu posprzedażnego, projektowania, instalacji, konserwacji i doradztwa technicznego oraz nawiązaliśmy długoterminową, bliską współpracę z wieloma krajami na całym świecie.
Opierając się na zasadzie "Poświęcenie, Uczciwość, Innowacja, Oddanie", nadal dostarczamy najwyższej jakości produkty dla nowych i starych klientów.
O: Czas dostawy wynosi 3-10 dni roboczych po dokonaniu płatności.
O: , Danfoss, Bitzer, Bock, Bristol, Carel, Carrier, Daikin, Embraco, Emerson, Frascold, Fusheng, GMCC, LG, Hanbell, Misubishi, Refcomp, Panasonic, Secop, Sporlan, Saginomiya.
O: Skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepszą cenę.