|
|
| Numer modelu: | VP144KSE-TFP-422 |
| MOQ: | 1pc |
| Cena £: | Discussed |
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Typ | Sprężarka spiralna |
|---|---|
| Model | VP144KSE-TFP-422 |
| Pojemność skokowa | 23,42 m³/h |
| Nominalna moc (KM) | 12 |
| Czynnik chłodniczy | R410A |
| Waga netto | 61 kg |
| Opakowanie | Drewniana skrzynia |
| Minimalna ilość zamówienia (MOQ) | 1 szt. |
|
| Numer modelu: | VP144KSE-TFP-422 |
| MOQ: | 1pc |
| Cena £: | Discussed |
| Szczegóły opakowania: | Drzewna obudowa |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Typ | Sprężarka spiralna |
|---|---|
| Model | VP144KSE-TFP-422 |
| Pojemność skokowa | 23,42 m³/h |
| Nominalna moc (KM) | 12 |
| Czynnik chłodniczy | R410A |
| Waga netto | 61 kg |
| Opakowanie | Drewniana skrzynia |
| Minimalna ilość zamówienia (MOQ) | 1 szt. |