|
|
| Nazwa marki: | Trane |
| Numer modelu: | CSHA150K |
| MOQ: | 1pc |
| Cena £: | Discussed |
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
CSHA150K Sprężarka skrętowa 15HP 400-460V/3Ph/50 60Hz
Parametry produktu
| Rodzaj | Kompresor przewijania |
| Model | CSHA150K |
| napięcie | 380-400/3/50 460/3/60 |
| Chłodnicze | R22 |
| HP nominalne | 15 KM |
| Użycie segmentów | Klimatyzacja |
| Opakowanie | Drzewna obudowa |
| MOQ | 1 PC |
Zasady nadawania nazw
![]()
Cechy
![]()
Informacje o spółce
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd specjalizuje się w produkcji i eksporcie sprężarek, jednostek kondensacyjnych, maszyn do bloków lodowych,Od ponad 20 lat dostarczamy części zamienne, chłodniki, chłodnie itp. Nasze marki to , Danfoss, Bitzer, Carrier, Tecumseh, Hanbell, Hitachi, Daikin, GMCC, LG...
Spółka osiągnęła przełomowy rozwój w obsłudze posprzedażowej, projektowaniu, montażu, konserwacji i doradztwie technicznym,i nawiązała długoterminową bliską współpracę z wieloma krajami na całym świecie.
W oparciu o zasadę oddania, uczciwości, innowacji, poświęcenia, będziemy nadal dostarczać najwyższej jakości produkty dla nowych i starych klientów..
Częste pytania
P: Jaki jest czas dostawy?
Odp.: Czas dostawy wynosi 3-10 dni roboczych po dokonaniu płatności.
P: Jakie są pańskie główne marki?
A: , Danfoss, Bitzer, Bock, Bristol, Carel, Carrier, Daikin, Embraco, Emerson, Frascold, Fusheng, GMCC, LG, Hanbell, Misubishi, Refcomp, Panasonic, Secop, Sporlan, Saginomiya.
P: Jaka jest cena?
Pls skontaktuj się ze mną, aby uzyskać najlepszą cenę.
|
| Nazwa marki: | Trane |
| Numer modelu: | CSHA150K |
| MOQ: | 1pc |
| Cena £: | Discussed |
| Szczegóły opakowania: | Drzewna obudowa |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
CSHA150K Sprężarka skrętowa 15HP 400-460V/3Ph/50 60Hz
Parametry produktu
| Rodzaj | Kompresor przewijania |
| Model | CSHA150K |
| napięcie | 380-400/3/50 460/3/60 |
| Chłodnicze | R22 |
| HP nominalne | 15 KM |
| Użycie segmentów | Klimatyzacja |
| Opakowanie | Drzewna obudowa |
| MOQ | 1 PC |
Zasady nadawania nazw
![]()
Cechy
![]()
Informacje o spółce
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd specjalizuje się w produkcji i eksporcie sprężarek, jednostek kondensacyjnych, maszyn do bloków lodowych,Od ponad 20 lat dostarczamy części zamienne, chłodniki, chłodnie itp. Nasze marki to , Danfoss, Bitzer, Carrier, Tecumseh, Hanbell, Hitachi, Daikin, GMCC, LG...
Spółka osiągnęła przełomowy rozwój w obsłudze posprzedażowej, projektowaniu, montażu, konserwacji i doradztwie technicznym,i nawiązała długoterminową bliską współpracę z wieloma krajami na całym świecie.
W oparciu o zasadę oddania, uczciwości, innowacji, poświęcenia, będziemy nadal dostarczać najwyższej jakości produkty dla nowych i starych klientów..
Częste pytania
P: Jaki jest czas dostawy?
Odp.: Czas dostawy wynosi 3-10 dni roboczych po dokonaniu płatności.
P: Jakie są pańskie główne marki?
A: , Danfoss, Bitzer, Bock, Bristol, Carel, Carrier, Daikin, Embraco, Emerson, Frascold, Fusheng, GMCC, LG, Hanbell, Misubishi, Refcomp, Panasonic, Secop, Sporlan, Saginomiya.
P: Jaka jest cena?
Pls skontaktuj się ze mną, aby uzyskać najlepszą cenę.