|
|
| Nazwa marki: | Embraco |
| Numer modelu: | Emte6187z |
| MOQ: | 1 sztukę |
| Cena £: | Discussed |
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Embraco Aspera Sprężarka EMTE6187Z Chłodniczy R134a Hermetyczna
| Rodzaj | Hermetyczne odwzajemnianie |
| Model | EMTE6187Z |
| Przesunięcie | 9.5CM3 |
| Chłodzenie kompresorem | Wiatrak/Nie kontrolowany/220 |
| Urządzenie rozszerzające | Wartość rurki kapillarnej lub wartości rozszerzenia |
| Opłata za olej | 210 ml |
| Waga | 80,6 kg |
| Moc konia | 1 KT |
| Rodzaj technologii | Włączanie i wyłączanie |
![]()
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd specjalizuje się w produkcji i eksporcie sprężarek, jednostek kondensacyjnych, maszyn do bloków lodowych,Od ponad 20 lat dostarczamy części zamienne, chłodniki, chłodnie itp. Nasze marki to , Danfoss, Bitzer, Carrier, Tecumseh, Hanbell, Hitachi, Daikin, GMCC, LG...
Spółka osiągnęła przełomowy rozwój w obsłudze posprzedażowej, projektowaniu, montażu, konserwacji i doradztwie technicznym,i nawiązała długoterminową bliską współpracę z wieloma krajami na całym świecie.
W oparciu o zasadę oddania, uczciwości, innowacji, poświęcenia, będziemy nadal dostarczać najwyższej jakości produkty dla nowych i starych klientów..
P: Jaki jest czas dostawy?
Odp.: Czas dostawy wynosi 3-10 dni roboczych po dokonaniu płatności.
P: Jakie są pańskie główne marki?
A: , Danfoss, Bitzer, Bock, Bristol, Carel, Carrier, Daikin, Embraco, Emerson, Frascold, Fusheng, GMCC, LG, Hanbell, Misubishi, Refcomp, Panasonic, Secop, Sporlan, Saginomiya.
P: Jaka jest cena?
Pls skontaktuj się ze mną, aby uzyskać najlepszą cenę.
|
| Nazwa marki: | Embraco |
| Numer modelu: | Emte6187z |
| MOQ: | 1 sztukę |
| Cena £: | Discussed |
| Szczegóły opakowania: | Drzewna obudowa |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Embraco Aspera Sprężarka EMTE6187Z Chłodniczy R134a Hermetyczna
| Rodzaj | Hermetyczne odwzajemnianie |
| Model | EMTE6187Z |
| Przesunięcie | 9.5CM3 |
| Chłodzenie kompresorem | Wiatrak/Nie kontrolowany/220 |
| Urządzenie rozszerzające | Wartość rurki kapillarnej lub wartości rozszerzenia |
| Opłata za olej | 210 ml |
| Waga | 80,6 kg |
| Moc konia | 1 KT |
| Rodzaj technologii | Włączanie i wyłączanie |
![]()
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd specjalizuje się w produkcji i eksporcie sprężarek, jednostek kondensacyjnych, maszyn do bloków lodowych,Od ponad 20 lat dostarczamy części zamienne, chłodniki, chłodnie itp. Nasze marki to , Danfoss, Bitzer, Carrier, Tecumseh, Hanbell, Hitachi, Daikin, GMCC, LG...
Spółka osiągnęła przełomowy rozwój w obsłudze posprzedażowej, projektowaniu, montażu, konserwacji i doradztwie technicznym,i nawiązała długoterminową bliską współpracę z wieloma krajami na całym świecie.
W oparciu o zasadę oddania, uczciwości, innowacji, poświęcenia, będziemy nadal dostarczać najwyższej jakości produkty dla nowych i starych klientów..
P: Jaki jest czas dostawy?
Odp.: Czas dostawy wynosi 3-10 dni roboczych po dokonaniu płatności.
P: Jakie są pańskie główne marki?
A: , Danfoss, Bitzer, Bock, Bristol, Carel, Carrier, Daikin, Embraco, Emerson, Frascold, Fusheng, GMCC, LG, Hanbell, Misubishi, Refcomp, Panasonic, Secop, Sporlan, Saginomiya.
P: Jaka jest cena?
Pls skontaktuj się ze mną, aby uzyskać najlepszą cenę.