|
|
| Nazwa marki: | Performer |
| Numer modelu: | SY240A4CBE(SY240A4CBI) |
| MOQ: | 1 PCS |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 7-10 dni roboczych po otrzymaniu płatności |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Marka | Wykonawca |
| Model | SY240A4CBE |
| HP | 20 |
| Chłodnicze | R22 R407C |
| Źródło energii | 380-400V/3 50 Hz 460V/3 60 Hz |
| Faza | 3 |
| Kolor | Niebieski |
| TYPU | Wykonawca SCROLL COMPRESSOR |
| MOQ | 1 |
| SY | HP | Nominalna pojemność chłodzenia | Wpływ mocy (kW) | COP (W/W) | E.E.R. (Btu/h/W) | Objętość zamieszczona (cu.in/rev) | Przesunięcie (cu.ft/h) | Ładowanie olejem (oz) | Masa netto (lb) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dane 50 Hz | |||||||||
| SY240 | 20 | 61200 W / 208700 Btu/h | 18.20 | 3.36 | 11.5 | 21.22 | 2137 | 271.70 | 331 |
| SY300 | 25 | 78200 W / 267000 Btu/h | 22.83 | 3.43 | 11.7 | 26.70 | 2687 | 271.70 | 346 |
| SY380 | 30 | 94500 W / 322700 Btu/h | 27.4 | 3.46 | 11.8 | 32.42 | 3263 | 285.28 | 348 |
| Dane 60 Hz | |||||||||
| SY185 | 15 | 54300 W / 185400 Btu/h | 16.22 | 3.35 | 11.4 | 15.25 | 1825 | 210.57 | 220 |
| SY240 | 20 | 74100 W / 252700 Btu/h | 22.10 | 3.35 | 11.4 | 21.22 | 2578 | 271.70 | 331 |
| SY300 | 25 | 94500 W / 322500 Btu/h | 27.50 | 3.43 | 11.7 | 26.70 | 3245 | 271.70 | 346 |
| Chłodnicze | R22 |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Standardowe warunki ratingowe | Standardowe warunki |
| Temperatura parowania | 45°F |
| Temperatura kondensacji | 130°F |
| Podchłodzenie | 15°F |
| Nadgrzewka | 20°F |
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd. ma historię ponad 20 lat. Jest to nowoczesne przedsiębiorstwo na dużą skalę specjalizujące się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży produktów chłodniczych.Przedsiębiorstwo ma duże zalety w handlu sprężarkami i akcesoriami chłodniczymi, współpracuje z głównymi producentami sprężarek na całym świecie.
Firma opracowuje i produkuje sprężarki z zwojem, tłokami i śrubami, które są eksportowane na cały świat.i maszyny do lodu płatkowegoW ostatnich latach spółka szybko rozwinęła rynki zagraniczne w ramach inicjatywy Pasa i Szlaku.budowa licznych projektów inżynierskich o nowoczesnym znaczeniu.
Spółka osiągnęła przełomowy rozwój w obsłudze posprzedażnej, projektowaniu, montażu, konserwacji i doradztwie technicznym,nawiązywanie długoterminowej bliskiej współpracy z wieloma krajami na całym świecieOpierając się na zasadzie "Oddania, Integralności, Innowacji, Dedykacji", nadal dostarczamy najwyższej jakości produkty dla nowych i starych klientów.
|
| Nazwa marki: | Performer |
| Numer modelu: | SY240A4CBE(SY240A4CBI) |
| MOQ: | 1 PCS |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | Drzewna obudowa |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Marka | Wykonawca |
| Model | SY240A4CBE |
| HP | 20 |
| Chłodnicze | R22 R407C |
| Źródło energii | 380-400V/3 50 Hz 460V/3 60 Hz |
| Faza | 3 |
| Kolor | Niebieski |
| TYPU | Wykonawca SCROLL COMPRESSOR |
| MOQ | 1 |
| SY | HP | Nominalna pojemność chłodzenia | Wpływ mocy (kW) | COP (W/W) | E.E.R. (Btu/h/W) | Objętość zamieszczona (cu.in/rev) | Przesunięcie (cu.ft/h) | Ładowanie olejem (oz) | Masa netto (lb) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dane 50 Hz | |||||||||
| SY240 | 20 | 61200 W / 208700 Btu/h | 18.20 | 3.36 | 11.5 | 21.22 | 2137 | 271.70 | 331 |
| SY300 | 25 | 78200 W / 267000 Btu/h | 22.83 | 3.43 | 11.7 | 26.70 | 2687 | 271.70 | 346 |
| SY380 | 30 | 94500 W / 322700 Btu/h | 27.4 | 3.46 | 11.8 | 32.42 | 3263 | 285.28 | 348 |
| Dane 60 Hz | |||||||||
| SY185 | 15 | 54300 W / 185400 Btu/h | 16.22 | 3.35 | 11.4 | 15.25 | 1825 | 210.57 | 220 |
| SY240 | 20 | 74100 W / 252700 Btu/h | 22.10 | 3.35 | 11.4 | 21.22 | 2578 | 271.70 | 331 |
| SY300 | 25 | 94500 W / 322500 Btu/h | 27.50 | 3.43 | 11.7 | 26.70 | 3245 | 271.70 | 346 |
| Chłodnicze | R22 |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Standardowe warunki ratingowe | Standardowe warunki |
| Temperatura parowania | 45°F |
| Temperatura kondensacji | 130°F |
| Podchłodzenie | 15°F |
| Nadgrzewka | 20°F |
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd. ma historię ponad 20 lat. Jest to nowoczesne przedsiębiorstwo na dużą skalę specjalizujące się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży produktów chłodniczych.Przedsiębiorstwo ma duże zalety w handlu sprężarkami i akcesoriami chłodniczymi, współpracuje z głównymi producentami sprężarek na całym świecie.
Firma opracowuje i produkuje sprężarki z zwojem, tłokami i śrubami, które są eksportowane na cały świat.i maszyny do lodu płatkowegoW ostatnich latach spółka szybko rozwinęła rynki zagraniczne w ramach inicjatywy Pasa i Szlaku.budowa licznych projektów inżynierskich o nowoczesnym znaczeniu.
Spółka osiągnęła przełomowy rozwój w obsłudze posprzedażnej, projektowaniu, montażu, konserwacji i doradztwie technicznym,nawiązywanie długoterminowej bliskiej współpracy z wieloma krajami na całym świecieOpierając się na zasadzie "Oddania, Integralności, Innowacji, Dedykacji", nadal dostarczamy najwyższej jakości produkty dla nowych i starych klientów.