|
|
| Nazwa marki: | performer |
| Numer modelu: | SY380A4CBE(SY380A4CBM) |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 6-10 dni |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Specyfikacja | Bliższe dane |
|---|---|
| Marka | Wykonawca |
| Połączenie | Rotalock |
| Numer modelu | SY380A4CBE |
| Pakiet | Drewniana skrzynka |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie elektryczne | 400 V / 50 Hz / 3 fazy |
| Przemieszczenie | 92,4m3/godz |
| Wymiana oleju [dm³] | 8.4 |
| Faza | Trzy fazy |
| Przydatność czynnika chłodniczego | R22/R407C |
| POLICJANT | 3,46 W/W |
| EER | 11,8 Btu/W |
| Wydajność chłodzenia | 322700BTU |
| Moc konia | 30 |
Firma opracowuje i produkuje sprężarki spiralne, tłokowe i śrubowe, które są eksportowane na cały świat. Mamy silną siłę techniczną i doświadczenie w chłodnictwie, zamrażaniu, szybkim zamrażaniu i maszynach do lodu płatkowego, produkcji i sprzedaży maszyn do lodu blokowego.
W ostatnich latach firma aktywnie uczestniczy w inicjatywie Pasa i Szlaku, stale stawiając czoła trudnościom na rynkach zagranicznych, szybko się rozwijając i realizując liczne projekty inżynieryjne o nowoczesnym znaczeniu.
Firma osiągnęła przełomowy rozwój w zakresie obsługi posprzedażnej, projektowania, instalacji, konserwacji i doradztwa technicznego oraz nawiązała długoterminową bliską współpracę z wieloma krajami na całym świecie.
Opierając się na zasadzie „Oddanie, uczciwość, innowacja, poświęcenie”, nadal dostarczamy produkty najwyższej jakości nowym i starym klientom.
|
| Nazwa marki: | performer |
| Numer modelu: | SY380A4CBE(SY380A4CBM) |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana strona |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Specyfikacja | Bliższe dane |
|---|---|
| Marka | Wykonawca |
| Połączenie | Rotalock |
| Numer modelu | SY380A4CBE |
| Pakiet | Drewniana skrzynka |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie elektryczne | 400 V / 50 Hz / 3 fazy |
| Przemieszczenie | 92,4m3/godz |
| Wymiana oleju [dm³] | 8.4 |
| Faza | Trzy fazy |
| Przydatność czynnika chłodniczego | R22/R407C |
| POLICJANT | 3,46 W/W |
| EER | 11,8 Btu/W |
| Wydajność chłodzenia | 322700BTU |
| Moc konia | 30 |
Firma opracowuje i produkuje sprężarki spiralne, tłokowe i śrubowe, które są eksportowane na cały świat. Mamy silną siłę techniczną i doświadczenie w chłodnictwie, zamrażaniu, szybkim zamrażaniu i maszynach do lodu płatkowego, produkcji i sprzedaży maszyn do lodu blokowego.
W ostatnich latach firma aktywnie uczestniczy w inicjatywie Pasa i Szlaku, stale stawiając czoła trudnościom na rynkach zagranicznych, szybko się rozwijając i realizując liczne projekty inżynieryjne o nowoczesnym znaczeniu.
Firma osiągnęła przełomowy rozwój w zakresie obsługi posprzedażnej, projektowania, instalacji, konserwacji i doradztwa technicznego oraz nawiązała długoterminową bliską współpracę z wieloma krajami na całym świecie.
Opierając się na zasadzie „Oddanie, uczciwość, innowacja, poświęcenie”, nadal dostarczamy produkty najwyższej jakości nowym i starym klientom.