|
|
| Nazwa marki: | Performer |
| Numer modelu: | SM148T4VC(SM148-4VAI) |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 6-10 dni |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Marka | Wykonawca |
| Połączenie | Włócznik |
| Numer modelu | SM148T4VC |
| Pakiet | Drzewna obudowa |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zaopatrzenie w energię elektryczną | 380-400V / 50Hz / 3h |
| Przesunięcie | 340,6 m3/h |
| Zmiana oleju [dm3] | 3.60 |
| Faza | Trzy fazy |
| Przystosowanie do środków chłodniczych | R22 |
| COP | 3.34W/W |
| EER | 110,4 Btu/W |
| Pojemność chłodzenia | 123100BTU |
| Siła konia | 12 |
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd. ma historię ponad 20 lat. Jest to nowoczesne przedsiębiorstwo na dużą skalę specjalizujące się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży produktów chłodniczych.Przedsiębiorstwo ma duże zalety w handlu sprężarkami i akcesoriami chłodniczymi, współpracuje z głównymi producentami sprężarek na całym świecie.
Firma opracowuje i produkuje sprężarki z zwojem, tłokami i śrubami, które są eksportowane na cały świat.i maszyny do lodu płatkowegoW ostatnich latach firma aktywnie rozwijała rynki zagraniczne w ramach inicjatywy "Pieśń i Droga".budowa licznych projektów inżynierskich o nowoczesnym znaczeniu.
W zależności od wielkości i zawartości towarów, zazwyczaj używamy różnych rozmiarów drewnianych pudełek do zabezpieczenia towarów.
|
| Nazwa marki: | Performer |
| Numer modelu: | SM148T4VC(SM148-4VAI) |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana strona |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Marka | Wykonawca |
| Połączenie | Włócznik |
| Numer modelu | SM148T4VC |
| Pakiet | Drzewna obudowa |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zaopatrzenie w energię elektryczną | 380-400V / 50Hz / 3h |
| Przesunięcie | 340,6 m3/h |
| Zmiana oleju [dm3] | 3.60 |
| Faza | Trzy fazy |
| Przystosowanie do środków chłodniczych | R22 |
| COP | 3.34W/W |
| EER | 110,4 Btu/W |
| Pojemność chłodzenia | 123100BTU |
| Siła konia | 12 |
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd. ma historię ponad 20 lat. Jest to nowoczesne przedsiębiorstwo na dużą skalę specjalizujące się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży produktów chłodniczych.Przedsiębiorstwo ma duże zalety w handlu sprężarkami i akcesoriami chłodniczymi, współpracuje z głównymi producentami sprężarek na całym świecie.
Firma opracowuje i produkuje sprężarki z zwojem, tłokami i śrubami, które są eksportowane na cały świat.i maszyny do lodu płatkowegoW ostatnich latach firma aktywnie rozwijała rynki zagraniczne w ramach inicjatywy "Pieśń i Droga".budowa licznych projektów inżynierskich o nowoczesnym znaczeniu.
W zależności od wielkości i zawartości towarów, zazwyczaj używamy różnych rozmiarów drewnianych pudełek do zabezpieczenia towarów.