|
|
| Nazwa marki: | performer |
| Numer modelu: | SM125S4CC(SM125-4CAI) |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 6-10 dni |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Marka | Wykonawca |
|---|---|
| Połączenie | Rotalock |
| Numer modelu | SM125S4CC |
| Pakiet | Drewniana skrzynka |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie elektryczne | 380-400 V / 50 Hz / 3 fazy |
| Przemieszczenie | 28,99 m3/godz |
| Wymiana oleju [dm³] | 3,80 |
| Faza | Trzy fazy |
| Przydatność czynnika chłodniczego | R22 |
| POLICJANT | 3,37 W/W |
| EER | 11,5 Btu/W |
| Wydajność chłodzenia | 102800BTU |
| Moc konia | 10 |
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd. ma ponad 20-letnią historię. Jest to nowoczesne przedsiębiorstwo na dużą skalę specjalizujące się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży produktów chłodniczych. Firma ma ogromne zalety w handlu sprężarkami i akcesoriami chłodniczymi oraz ściśle współpracuje z głównymi producentami sprężarek na całym świecie.
Firma opracowuje i produkuje sprężarki spiralne, tłokowe i śrubowe, które są eksportowane na cały świat. Mamy silną siłę techniczną i doświadczenie w chłodnictwie, zamrażaniu, szybkim zamrażaniu i maszynach do lodu płatkowego, produkcji i sprzedaży maszyn do lodu blokowego. W ostatnich latach firma borykała się z trudnościami na rynkach zagranicznych, dynamicznie się rozwijając i realizując szereg projektów inżynieryjnych o nowoczesnym znaczeniu.
|
| Nazwa marki: | performer |
| Numer modelu: | SM125S4CC(SM125-4CAI) |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana strona |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Marka | Wykonawca |
|---|---|
| Połączenie | Rotalock |
| Numer modelu | SM125S4CC |
| Pakiet | Drewniana skrzynka |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie elektryczne | 380-400 V / 50 Hz / 3 fazy |
| Przemieszczenie | 28,99 m3/godz |
| Wymiana oleju [dm³] | 3,80 |
| Faza | Trzy fazy |
| Przydatność czynnika chłodniczego | R22 |
| POLICJANT | 3,37 W/W |
| EER | 11,5 Btu/W |
| Wydajność chłodzenia | 102800BTU |
| Moc konia | 10 |
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd. ma ponad 20-letnią historię. Jest to nowoczesne przedsiębiorstwo na dużą skalę specjalizujące się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży produktów chłodniczych. Firma ma ogromne zalety w handlu sprężarkami i akcesoriami chłodniczymi oraz ściśle współpracuje z głównymi producentami sprężarek na całym świecie.
Firma opracowuje i produkuje sprężarki spiralne, tłokowe i śrubowe, które są eksportowane na cały świat. Mamy silną siłę techniczną i doświadczenie w chłodnictwie, zamrażaniu, szybkim zamrażaniu i maszynach do lodu płatkowego, produkcji i sprzedaży maszyn do lodu blokowego. W ostatnich latach firma borykała się z trudnościami na rynkach zagranicznych, dynamicznie się rozwijając i realizując szereg projektów inżynieryjnych o nowoczesnym znaczeniu.