|
|
| Nazwa marki: | performer |
| Numer modelu: | SM084S4VC |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 6-10 dni |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Marka: | Wykonawca |
| Połączenie: | Rotalock |
| Numer modelu: | SM084S4VC |
| Pakiet: | Drewniana skrzynka |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Zasilanie elektryczne: | 380-400 V / 50 Hz / 3 fazy |
| Przemieszczenie: | 19,2m3/godz |
| Wymiana oleju [dm³]: | 3.30 |
| Faza: | Trzy fazy |
| Przydatność czynnika chłodniczego: | R22 |
| POLICJANT: | 3,33 W/W |
| EER: | 11,4 Btu/W |
| Wydajność chłodzenia: | 69600BTU |
| Moc konia: | 7 |
Firma opracowuje i produkuje sprężarki spiralne, tłokowe i śrubowe, które są eksportowane na cały świat. Mamy silną siłę techniczną i doświadczenie w chłodnictwie, zamrażaniu, szybkim zamrażaniu i maszynach do lodu płatkowego, produkcji i sprzedaży maszyn do lodu blokowego.
W ostatnich latach firma uczestniczyła w inicjatywie Pasa i Szlaku, stale stawiając czoła trudnościom na rynkach zagranicznych, szybko się rozwijając i realizując liczne projekty inżynieryjne o nowoczesnym znaczeniu.
Firma osiągnęła przełomowy rozwój w zakresie obsługi posprzedażnej, projektowania, instalacji, konserwacji i doradztwa technicznego oraz nawiązała długoterminową bliską współpracę z wieloma krajami na całym świecie.
Opierając się na zasadzie „Oddanie, uczciwość, innowacja, poświęcenie”, w dalszym ciągu dostarczamy produkty najwyższej jakości nowym i obecnym klientom.
|
| Nazwa marki: | performer |
| Numer modelu: | SM084S4VC |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana strona |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Marka: | Wykonawca |
| Połączenie: | Rotalock |
| Numer modelu: | SM084S4VC |
| Pakiet: | Drewniana skrzynka |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Zasilanie elektryczne: | 380-400 V / 50 Hz / 3 fazy |
| Przemieszczenie: | 19,2m3/godz |
| Wymiana oleju [dm³]: | 3.30 |
| Faza: | Trzy fazy |
| Przydatność czynnika chłodniczego: | R22 |
| POLICJANT: | 3,33 W/W |
| EER: | 11,4 Btu/W |
| Wydajność chłodzenia: | 69600BTU |
| Moc konia: | 7 |
Firma opracowuje i produkuje sprężarki spiralne, tłokowe i śrubowe, które są eksportowane na cały świat. Mamy silną siłę techniczną i doświadczenie w chłodnictwie, zamrażaniu, szybkim zamrażaniu i maszynach do lodu płatkowego, produkcji i sprzedaży maszyn do lodu blokowego.
W ostatnich latach firma uczestniczyła w inicjatywie Pasa i Szlaku, stale stawiając czoła trudnościom na rynkach zagranicznych, szybko się rozwijając i realizując liczne projekty inżynieryjne o nowoczesnym znaczeniu.
Firma osiągnęła przełomowy rozwój w zakresie obsługi posprzedażnej, projektowania, instalacji, konserwacji i doradztwa technicznego oraz nawiązała długoterminową bliską współpracę z wieloma krajami na całym świecie.
Opierając się na zasadzie „Oddanie, uczciwość, innowacja, poświęcenie”, w dalszym ciągu dostarczamy produkty najwyższej jakości nowym i obecnym klientom.