|
|
| Nazwa marki: | Danfoss |
| Numer modelu: | SM090S4VC(SM090-4VM) |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 1-5 dni |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
SM090-9VM to wysokiej wydajności sprężarka rolkowa przeznaczona do zastosowań klimatyzacyjnych, o pojemności 7,5 KM i solidnej konstrukcji zapewniającej niezawodną pracę.
| Waga brutto | 700,53 kg |
|---|---|
| Waga netto | 65 kg |
| EAN | 5702424053406 |
|
| Nazwa marki: | Danfoss |
| Numer modelu: | SM090S4VC(SM090-4VM) |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | opakowania drewniane |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
SM090-9VM to wysokiej wydajności sprężarka rolkowa przeznaczona do zastosowań klimatyzacyjnych, o pojemności 7,5 KM i solidnej konstrukcji zapewniającej niezawodną pracę.
| Waga brutto | 700,53 kg |
|---|---|
| Waga netto | 65 kg |
| EAN | 5702424053406 |