|
|
| Nazwa marki: | Danfoss |
| Numer modelu: | SM090S4VC(SM090-4VI) |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 1-5 dni |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Waga brutto | 70,53 kg |
| Waga netto | 65 kg |
| EAN | 5702424540593 |
| Norma zatwierdzenia | CE |
| Technika marki | Sprężarka spiralna |
| Kontrola wydajności | Stała prędkość |
| Zasilanie sprężarki | 230/3/50 V/faz/Hz |
| Numer modelu | SM090S6VC |
| Chłodziwo | R22 |
| Nominalna wydajność chłodzenia przy 50 Hz | 19,7 kW |
| Średnica | 254 mm |
| Całkowita wysokość | 508 mm |
| Rozmiar przyłącza wylotowego | 3/4 cala |
| Rozmiar przyłącza ssącego | 1 1/8 cala |
| Klasa ochrony IP | IP54 (z dławikiem kablowym) |
| Ochrona silnika | Wewnętrzne zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Prędkość obrotowa przy 50 Hz | 2900 obr./min |
| Rodzaj oleju | Minerał |
| Opłata za olej | 3,25 l |
| Ilość czynnika chłodniczego [maks.] | 8,5 kg |
| Faza | 3 |
| RLA | 21,4 A |
| LRA | 165 A |
| MCC | 30 A |
| Maksymalny prąd roboczy | 27 A |
| Opór uzwojenia | 0,5 oma |
| Maksymalne ciśnienie po stronie wysokiego ciśnienia | 30,2 bara |
| Maksymalne ciśnienie po stronie niskiego ciśnienia | 25 barów |
| Fabryczne HP | 33 bary |
| Fabryczna płyta | 25 barów |
|
| Nazwa marki: | Danfoss |
| Numer modelu: | SM090S4VC(SM090-4VI) |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | opakowania drewniane |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Waga brutto | 70,53 kg |
| Waga netto | 65 kg |
| EAN | 5702424540593 |
| Norma zatwierdzenia | CE |
| Technika marki | Sprężarka spiralna |
| Kontrola wydajności | Stała prędkość |
| Zasilanie sprężarki | 230/3/50 V/faz/Hz |
| Numer modelu | SM090S6VC |
| Chłodziwo | R22 |
| Nominalna wydajność chłodzenia przy 50 Hz | 19,7 kW |
| Średnica | 254 mm |
| Całkowita wysokość | 508 mm |
| Rozmiar przyłącza wylotowego | 3/4 cala |
| Rozmiar przyłącza ssącego | 1 1/8 cala |
| Klasa ochrony IP | IP54 (z dławikiem kablowym) |
| Ochrona silnika | Wewnętrzne zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Prędkość obrotowa przy 50 Hz | 2900 obr./min |
| Rodzaj oleju | Minerał |
| Opłata za olej | 3,25 l |
| Ilość czynnika chłodniczego [maks.] | 8,5 kg |
| Faza | 3 |
| RLA | 21,4 A |
| LRA | 165 A |
| MCC | 30 A |
| Maksymalny prąd roboczy | 27 A |
| Opór uzwojenia | 0,5 oma |
| Maksymalne ciśnienie po stronie wysokiego ciśnienia | 30,2 bara |
| Maksymalne ciśnienie po stronie niskiego ciśnienia | 25 barów |
| Fabryczne HP | 33 bary |
| Fabryczna płyta | 25 barów |