|
|
| Nazwa marki: | Danfoss |
| Numer modelu: | SM084S4VC(SM084-4VM) |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 1-5 dni |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Waga brutto | 690,5 kg |
| Waga netto | 64 kg |
| EAN | 5702424540616 |
| Standardy homologacji | CE, UL |
| Technika marki | Sprężarka przewijania |
| Kontrola zdolności | Prędkość stała |
| Zasilanie sprężarki | 380/3/60 V/Ph/Hz |
| Rodzaj połączenia | Wyroby z włókien |
| Chłodnicze | R22 |
| Nominalna pojemność chłodzenia | 240,6 kW (83,96 kBtu/h) |
| RLA | 14.3 A |
| LRA | 100 A |
| Rodzaj oleju | Mineralne |
| Opłata za olej | 30,25 l |
| Klasa ochrony własności intelektualnej | IP54 (z przewodem kablowym) |
| Całkowita wysokość | 508 mm |
| Średnica | 254 mm |
| Wielkość połączenia ssania | 1 1/8 w |
| Wielkość połączenia rozładowania | 3/4 w |
| Wysokość połączenia ssania | 142 mm |
| Wysokość połączenia rozładowania | 465 mm |
| Maksymalne ciśnienie boczne | 30.2 bar |
| Niskie ciśnienie boczne maksymalne | 25 bar |
| Wysoki zakres temperatury po stronie | -35°C do 150°C |
| Niższy zakres temperatury bocznej | -35 do 63°C |
| Prędkość obrotowa 60 Hz | 3500 obrotów/min |
| Maksymalny start na godzinę | 12 |
|
| Nazwa marki: | Danfoss |
| Numer modelu: | SM084S4VC(SM084-4VM) |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | opakowania drewniane |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Waga brutto | 690,5 kg |
| Waga netto | 64 kg |
| EAN | 5702424540616 |
| Standardy homologacji | CE, UL |
| Technika marki | Sprężarka przewijania |
| Kontrola zdolności | Prędkość stała |
| Zasilanie sprężarki | 380/3/60 V/Ph/Hz |
| Rodzaj połączenia | Wyroby z włókien |
| Chłodnicze | R22 |
| Nominalna pojemność chłodzenia | 240,6 kW (83,96 kBtu/h) |
| RLA | 14.3 A |
| LRA | 100 A |
| Rodzaj oleju | Mineralne |
| Opłata za olej | 30,25 l |
| Klasa ochrony własności intelektualnej | IP54 (z przewodem kablowym) |
| Całkowita wysokość | 508 mm |
| Średnica | 254 mm |
| Wielkość połączenia ssania | 1 1/8 w |
| Wielkość połączenia rozładowania | 3/4 w |
| Wysokość połączenia ssania | 142 mm |
| Wysokość połączenia rozładowania | 465 mm |
| Maksymalne ciśnienie boczne | 30.2 bar |
| Niskie ciśnienie boczne maksymalne | 25 bar |
| Wysoki zakres temperatury po stronie | -35°C do 150°C |
| Niższy zakres temperatury bocznej | -35 do 63°C |
| Prędkość obrotowa 60 Hz | 3500 obrotów/min |
| Maksymalny start na godzinę | 12 |