| Nazwa marki: | copeland |
| Numer modelu: | ZW108KAE-TFP-522 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 3 dni |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| nazwisko | Sprężarka przewijania |
| Model | ZW108KSE-TFP-522 |
| Marka | Copeland |
| Władza | 380V/3/50Hz |
| Przesunięcie | 142.9 CC/Rev |
| COP | 4.16 |
| Chłodnicze | R-407A |
| Zastosowanie | Wysoka temperatura |
| Siła konia | 9KM |
| Pakiet | 16 sztuk na paletę |
| Certyfikacja | CE |
| Zastosowanie | Klimatyzacja, system HVAC |
Szczegóły opakowania: opakowanie, drewniana obudowa lub na zamówienie.
Szczegóły dostawy: 3-15 dni po potwierdzeniu zamówienia.
Częste pytania
1Od jak dawna jesteś w tej dziedzinie i gdzie jest twoja firma?
Jesteśmy w tej dziedzinie od lat i znajdujemy się w Shenzhen; bardzo wygodne dla handlu i wysyłki.
2Jakie są główne kategorie?
- Kompresor hermetyczny (przewijający, obrotowy, obrotowy)
- Kompresor półhermetyczny
- Materiały do konserwacji klimatyzacji
- Sprzęt chłodniczy i jego części
3Czy możesz zaoferować nam wysokiej jakości produkt w najlepszej cenie?
Oczywiście, jakość jest naszą kulturą; zawsze dbamy o interesy naszych klientów, jeśli oboje są szczerzy, aby nawiązać dobre relacje.
4- Jaki jest termin płatności?
T/T, Western Union
5- Co z MOQ?
1 jednostka dopuszczalna.
6- Partnerzy spółdzielni?
GMCC, LG, Panasonic, Copeland, Maneurop, Performer, , Daikin, Hitachi, Mitsubishi, Secop, Embraco, Sanyo itp.
![]()
![]()
![]()
| Nazwa marki: | copeland |
| Numer modelu: | ZW108KAE-TFP-522 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | drewniane pudło |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| nazwisko | Sprężarka przewijania |
| Model | ZW108KSE-TFP-522 |
| Marka | Copeland |
| Władza | 380V/3/50Hz |
| Przesunięcie | 142.9 CC/Rev |
| COP | 4.16 |
| Chłodnicze | R-407A |
| Zastosowanie | Wysoka temperatura |
| Siła konia | 9KM |
| Pakiet | 16 sztuk na paletę |
| Certyfikacja | CE |
| Zastosowanie | Klimatyzacja, system HVAC |
Szczegóły opakowania: opakowanie, drewniana obudowa lub na zamówienie.
Szczegóły dostawy: 3-15 dni po potwierdzeniu zamówienia.
Częste pytania
1Od jak dawna jesteś w tej dziedzinie i gdzie jest twoja firma?
Jesteśmy w tej dziedzinie od lat i znajdujemy się w Shenzhen; bardzo wygodne dla handlu i wysyłki.
2Jakie są główne kategorie?
- Kompresor hermetyczny (przewijający, obrotowy, obrotowy)
- Kompresor półhermetyczny
- Materiały do konserwacji klimatyzacji
- Sprzęt chłodniczy i jego części
3Czy możesz zaoferować nam wysokiej jakości produkt w najlepszej cenie?
Oczywiście, jakość jest naszą kulturą; zawsze dbamy o interesy naszych klientów, jeśli oboje są szczerzy, aby nawiązać dobre relacje.
4- Jaki jest termin płatności?
T/T, Western Union
5- Co z MOQ?
1 jednostka dopuszczalna.
6- Partnerzy spółdzielni?
GMCC, LG, Panasonic, Copeland, Maneurop, Performer, , Daikin, Hitachi, Mitsubishi, Secop, Embraco, Sanyo itp.
![]()
![]()
![]()