| Nazwa marki: | / |
| Numer modelu: | ZW108KAE-TFP-522 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 3 dni |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| nazwa | Sprężarka śrubowa |
| Model | ZW108KSE-TFP-522 |
| Moc | 380V/3/50Hz |
| Pojemność skokowa | 142,9 CC/obr. |
| COP | 4,16 |
| Czynnik chłodniczy | R-407A |
| Zastosowanie | Wysoka temperatura |
| Moc (KM) | 9KM |
| Opakowanie | 16 szt./paleta |
| Certyfikacja | CE |
| Zastosowanie | Klimatyzacja, system HVAC |
Szczegóły pakowania: Pakowanie, drewniana skrzynia lub na zamówienie.
Szczegóły dostawy: 3-15 dni po potwierdzeniu zamówienia.
FAQ
1. Jak długo działacie w tej branży i gdzie znajduje się Wasza firma?
Działamy w tej branży od lat i znajdujemy się w Shenzhen; bardzo wygodne do handlu i wysyłki.
2. Jakie są Wasze główne kategorie produktów?
- Sprężarki hermetyczne (scroll, rotacyjne, tłokowe)
- Sprężarki półhermetyczne (śrubowe)
- Materiały eksploatacyjne do konserwacji HVAC
- Urządzenia i części chłodnicze
3. Czy możecie zaoferować nam produkt wysokiej jakości w najlepszej cenie?
Oczywiście, jakość jest naszą kulturą; zawsze dbamy o interesy naszych klientów, jeśli obaj jesteśmy szczerzy w nawiązaniu dobrych relacji.
4. Jaki jest termin płatności?
T/T, Western Union
5. A co z MOQ?
1 sztuka akceptowalna.
| Nazwa marki: | / |
| Numer modelu: | ZW108KAE-TFP-522 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | drewniane pudło |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| nazwa | Sprężarka śrubowa |
| Model | ZW108KSE-TFP-522 |
| Moc | 380V/3/50Hz |
| Pojemność skokowa | 142,9 CC/obr. |
| COP | 4,16 |
| Czynnik chłodniczy | R-407A |
| Zastosowanie | Wysoka temperatura |
| Moc (KM) | 9KM |
| Opakowanie | 16 szt./paleta |
| Certyfikacja | CE |
| Zastosowanie | Klimatyzacja, system HVAC |
Szczegóły pakowania: Pakowanie, drewniana skrzynia lub na zamówienie.
Szczegóły dostawy: 3-15 dni po potwierdzeniu zamówienia.
FAQ
1. Jak długo działacie w tej branży i gdzie znajduje się Wasza firma?
Działamy w tej branży od lat i znajdujemy się w Shenzhen; bardzo wygodne do handlu i wysyłki.
2. Jakie są Wasze główne kategorie produktów?
- Sprężarki hermetyczne (scroll, rotacyjne, tłokowe)
- Sprężarki półhermetyczne (śrubowe)
- Materiały eksploatacyjne do konserwacji HVAC
- Urządzenia i części chłodnicze
3. Czy możecie zaoferować nam produkt wysokiej jakości w najlepszej cenie?
Oczywiście, jakość jest naszą kulturą; zawsze dbamy o interesy naszych klientów, jeśli obaj jesteśmy szczerzy w nawiązaniu dobrych relacji.
4. Jaki jest termin płatności?
T/T, Western Union
5. A co z MOQ?
1 sztuka akceptowalna.