| Numer modelu: | ZW34KSE-TFP-522 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 3 dni |
| Warunki płatności: | T / T, Western Union, MoneyGram |
Kompresor do przewijania ZW serii
| ZW34KSE-PFS-582 gazowa pompa cieplna kompresora rolkowego | |
| Marka | |
| Model nr. | ZW34KSE-TFP-522 |
| napięcie | 380 V |
| faza | 3 |
| lodówka | R407C |
| moc koni | 30,0 KM |
| pojemność chłodzenia | 10811W |
| przemieszczenie (m3/h) | 8.0 |
| opakowanie | drewniana obudowa |
Opis produktu
2.5 do 9 HP kompresory rolkowe do każdego zastosowania, w tym klimatyzacji komercyjnej i mieszkalnej, chłodzenia komercyjnego i przemysłowego oraz transportu chłodzonego.Kompresory rolkowe zapewniają niezrównaną wydajność i komfort zarówno właścicielom domów, jak i użytkownikom końcowymZ ponad 80 milionami instalacji na całym świecie sprężarki Scroll zyskały reputację niezawodności i niższych kosztów energii.
Główne cechy
A.Lepsza obsługa płynów
Zgodność osiowa i promienna pozwalają na oddzielenie się elementów skrętu w obecności płynnego czynnika chłodniczego, zapewniając w ten sposób ochronę przed uszkodzeniem przez ciecz
B.Większa wydajność
Większa wydajność w całym zakresie działania
C. Poprawa dźwięku
Działają przy niższych poziomach hałasu i wibracji niż tradycyjne sprężarki
D.Niepowtarzalna niezawodność
70% mniej ruchomych części
Możliwość uruchomienia w dowolnym obciążeniu systemu bez elementów uruchamiających
Łatwe w obsłudze i konserwacji ze względu na ich kompaktowy rozmiar i lekką, prostą konstrukcję
Zaprojektowane z myślą o optymalnej wydajności z dzisiejszymi chłodniami bezchlorem
Brak skomplikowanych wewnętrznych zawórów ssania i rozładowania dla cichszego działania i większej niezawodności
![]()
![]()
| Numer modelu: | ZW34KSE-TFP-522 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | drewniane pudło |
| Warunki płatności: | T / T, Western Union, MoneyGram |
Kompresor do przewijania ZW serii
| ZW34KSE-PFS-582 gazowa pompa cieplna kompresora rolkowego | |
| Marka | |
| Model nr. | ZW34KSE-TFP-522 |
| napięcie | 380 V |
| faza | 3 |
| lodówka | R407C |
| moc koni | 30,0 KM |
| pojemność chłodzenia | 10811W |
| przemieszczenie (m3/h) | 8.0 |
| opakowanie | drewniana obudowa |
Opis produktu
2.5 do 9 HP kompresory rolkowe do każdego zastosowania, w tym klimatyzacji komercyjnej i mieszkalnej, chłodzenia komercyjnego i przemysłowego oraz transportu chłodzonego.Kompresory rolkowe zapewniają niezrównaną wydajność i komfort zarówno właścicielom domów, jak i użytkownikom końcowymZ ponad 80 milionami instalacji na całym świecie sprężarki Scroll zyskały reputację niezawodności i niższych kosztów energii.
Główne cechy
A.Lepsza obsługa płynów
Zgodność osiowa i promienna pozwalają na oddzielenie się elementów skrętu w obecności płynnego czynnika chłodniczego, zapewniając w ten sposób ochronę przed uszkodzeniem przez ciecz
B.Większa wydajność
Większa wydajność w całym zakresie działania
C. Poprawa dźwięku
Działają przy niższych poziomach hałasu i wibracji niż tradycyjne sprężarki
D.Niepowtarzalna niezawodność
70% mniej ruchomych części
Możliwość uruchomienia w dowolnym obciążeniu systemu bez elementów uruchamiających
Łatwe w obsłudze i konserwacji ze względu na ich kompaktowy rozmiar i lekką, prostą konstrukcję
Zaprojektowane z myślą o optymalnej wydajności z dzisiejszymi chłodniami bezchlorem
Brak skomplikowanych wewnętrznych zawórów ssania i rozładowania dla cichszego działania i większej niezawodności
![]()
![]()