|
|
| Numer modelu: | SM161T4VC(SM161-4VAI) |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Cena £: | Discussed |
| Czas dostawy: | 5-7 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Marka | Wykonawca |
| Model | SM161T4VC |
| Chłodziwo | R22 |
| POLICJANT | 3,37 |
| Przemieszczenie | 37,7m3/godz |
| Waga netto | 88 kg |
| Przeciągnięta objętość | 216,6 cm3/obr |
| Kolor | Niebieski |
| Zasilanie | 380-400 V/3~/50 Hz - 460 V/3~/60 Hz |
| Model | Chłodziwo | Moc | Waga netto |
|---|---|---|---|
| SM084-4VM | R22 | 7 KM | 72 kg |
| SM090-4VM | 7,5 KM | 72 kg | |
| SM112A4ACB | 9KM | 80 kg | |
| SM125-4CAM | 10 KM | 80 kg | |
| SM124A4ACB | 10 KM | 80 kg | |
| SM147A4ACB | 12 KM | 86 KG | |
| SM161-4VAM | 13 KM | 86 KG | |
| SM160-4CBM | 13 KM | 93 kg | |
| SM175-4CAM | 14KM | 103 kg | |
| SM175-4RM | 14KM | 103 kg | |
| SM185-4CAM | 15 KM | 103 kg | |
| SM185-4RM | 15 KM | 103 kg | |
| SY240A4CBM | 20KM | 160 KG | |
| SY300ACBM | 25KM | 160 KG | |
| SY300A4CAM | 25KM | 160 KG | |
| SY380A4CBM | 31 KM | 225 kg |
|
| Numer modelu: | SM161T4VC(SM161-4VAI) |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Cena £: | Discussed |
| Szczegóły opakowania: | Standardowy eksport Drewniane opakowanie. |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Marka | Wykonawca |
| Model | SM161T4VC |
| Chłodziwo | R22 |
| POLICJANT | 3,37 |
| Przemieszczenie | 37,7m3/godz |
| Waga netto | 88 kg |
| Przeciągnięta objętość | 216,6 cm3/obr |
| Kolor | Niebieski |
| Zasilanie | 380-400 V/3~/50 Hz - 460 V/3~/60 Hz |
| Model | Chłodziwo | Moc | Waga netto |
|---|---|---|---|
| SM084-4VM | R22 | 7 KM | 72 kg |
| SM090-4VM | 7,5 KM | 72 kg | |
| SM112A4ACB | 9KM | 80 kg | |
| SM125-4CAM | 10 KM | 80 kg | |
| SM124A4ACB | 10 KM | 80 kg | |
| SM147A4ACB | 12 KM | 86 KG | |
| SM161-4VAM | 13 KM | 86 KG | |
| SM160-4CBM | 13 KM | 93 kg | |
| SM175-4CAM | 14KM | 103 kg | |
| SM175-4RM | 14KM | 103 kg | |
| SM185-4CAM | 15 KM | 103 kg | |
| SM185-4RM | 15 KM | 103 kg | |
| SY240A4CBM | 20KM | 160 KG | |
| SY300ACBM | 25KM | 160 KG | |
| SY300A4CAM | 25KM | 160 KG | |
| SY380A4CBM | 31 KM | 225 kg |