| Numer modelu: | SM148T4VC(SM148-4VAM) |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Cena £: | Discussed |
| Czas dostawy: | 5-7 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Sprężarki Performer to sprężarki skrolowe zaprojektowane zarówno do zastosowań o częstotliwości 50 Hz, jak i 60 Hz.
| Model | SM148T4VC |
|---|---|
| COP | 3.34 |
| Przesunięcie | 340,6 m3/h |
| Opłata za olej | 30,60 l |
| Waga netto | 88 kg |
| Kolor | Niebieski |
| Zasilanie | 380-400V/3~/50 Hz - 460V/3~/60 Hz |
| Model | Chłodnicze | Władza | Waga netto |
|---|---|---|---|
| SZ100-3/9VM | R134A/R407C | 8 KM | 72 kg |
| SZ110-3/9VM | R134A/R407C | 9 KM | 72 kg |
| SZ120-3/9VM | R134A/R407C | 10 KM | 80 kg |
| SZ125-3RM | R134A/R407C | 10 KM | 80 kg |
| SZ148-3/9VAM | R134A/R407C | 12 KM | 86 kg |
| SZ161-T3/9VC | R134A/R407C | 13 KM | 86 kg |
| SZ/Y185-3/9CAM | R134A/R407C | 15 KM | 103 kg |
| SZ240A3/9CBM | R134A/R407C | 20 KM | 160 kg |
| Numer modelu: | SM148T4VC(SM148-4VAM) |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Cena £: | Discussed |
| Szczegóły opakowania: | Standardowy eksport Drewniane opakowanie. |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Sprężarki Performer to sprężarki skrolowe zaprojektowane zarówno do zastosowań o częstotliwości 50 Hz, jak i 60 Hz.
| Model | SM148T4VC |
|---|---|
| COP | 3.34 |
| Przesunięcie | 340,6 m3/h |
| Opłata za olej | 30,60 l |
| Waga netto | 88 kg |
| Kolor | Niebieski |
| Zasilanie | 380-400V/3~/50 Hz - 460V/3~/60 Hz |
| Model | Chłodnicze | Władza | Waga netto |
|---|---|---|---|
| SZ100-3/9VM | R134A/R407C | 8 KM | 72 kg |
| SZ110-3/9VM | R134A/R407C | 9 KM | 72 kg |
| SZ120-3/9VM | R134A/R407C | 10 KM | 80 kg |
| SZ125-3RM | R134A/R407C | 10 KM | 80 kg |
| SZ148-3/9VAM | R134A/R407C | 12 KM | 86 kg |
| SZ161-T3/9VC | R134A/R407C | 13 KM | 86 kg |
| SZ/Y185-3/9CAM | R134A/R407C | 15 KM | 103 kg |
| SZ240A3/9CBM | R134A/R407C | 20 KM | 160 kg |