Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom Aktualności

wiadomości z firmy

dobra jakość Chłodnicze agregaty skraplające na sprzedaż
dobra jakość Chłodnicze agregaty skraplające na sprzedaż
Po wizycie w biurze i fabryce 1 sierpnia tego roku, jesteśmy bardziej pewni współpracy z Twoją firmą. W późniejszym okresie planujemy wybudować dwa lub trzy składy chłodni z owocami morza w naszym mieście. To zamówienie będzie negocjowane z twoim managerem.

—— Benet's Refrigeration Ltd

Otrzymaliśmy sprężarkę Danfoss zakupioną w lipcu. Pakiet jest piękny, a jakość doskonała. Będziemy współpracować z rifter w następnej kolejności.

—— Mr.Rosalind

Obsługa twojej firmy jest ciepła, szczególnie panna Liana. Z przyjemnością współpracujemy z nią tym razem, a oferta jest szybka, produkty są odbierane wkrótce, a jakość jest dobra. Czekamy na współpracę z Twoją firmą.

—— Mr.Mike Smith

W maju tego roku zamówiliśmy w Twojej firmie urządzenie do chłodzenia wodą bizer. Po dwóch miesiącach instalacji klient poinformował, że działa dobrze. W październiku planujemy kontynuować zamawianie pięciu sztuk.

—— Arianto Gunawan

W lipcu zakupiliśmy 5 kompresorów Bitzer od twojej firmy i użyliśmy go dobrze. Tym razem chcemy także kupić kompresor zbożowy.

—— Pani Jane Smith

Od 2013 roku zamówiłem 10 części chłodniczych od Państwa firmy, a następnie zamówiłem całą serię sprężarek z serii ZB.

—— Miss April

Cieszę się, że mogę współpracować z Twoją firmą. W szczególności jest bardzo wygodnie komunikować się z panną Liana Wu i usługami dodatkowymi, mam nadzieję kontynuować współpracę.

—— SZACHY GLOBAL LTD

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
china nowości na temat Nasi amerykańscy klienci odwiedzili naszą firmę, aby zamówić 5 sprężarek BITZER i 10 agregatów BITZER.

Nasi amerykańscy klienci odwiedzili naszą firmę, aby zamówić 5 sprężarek BITZER i 10 agregatów BITZER.

[2019-08-09 18:22:21]
W dniu 7 listopada 2018 r. Nasi klienci z USA odwiedzili naszą firmę Shenzhen i dowiedzieli się o postępie produkcji pięciu sprężarek BITZER i dziesięciu agregatów BITZER w październiku. Prace związane z przygotowaniem materiału dla kompresora zostały zakończone, a agregat jest w trakcie intensywnej ... Czytaj więcej
china nowości na temat Refrigeration Compressor Market 2021 Global Industry Research Reports

Refrigeration Compressor Market 2021 Global Industry Research Reports

[2016-07-19 11:58:13]
29 marca 2016, 04:00 czasu wschodniego z badań rynku Raport Global Market Refrigeration Compressor Industry 2016 Raport z badań rynku daje pełny przegląd branży wraz z analizą kosztów i przychodów. Bada marżę brutto branży, strukturę kosztów, wartość konsumpcji i cenę sprzedaży. Struktura łańcucha ... Czytaj więcej
china nowości na temat New air cooling system installed in lakefront home is first of its kind in Shenzhen RFJ Technology

New air cooling system installed in lakefront home is first of its kind in Shenzhen RFJ Technology

[2017-10-08 17:31:14]
Lokalna firma klimatyzacyjna Air Control stała się pierwszą tego typu firmą, która zainstalowała system zmiennego przepływu czynnika chłodniczego Trane w domu w Arizonie. Według założyciela Air Control, Jima Jensena, było to tak skomplikowane, jak się wydaje. Instalacja odbyła się w wielomilionowym ... Czytaj więcej
Page 1 of 1