| Numer modelu: | Zp24kse-Tfm |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | 6-10 dni |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Marka | |
| Połączenie | Rotalock |
| Numer modelu | ZP24KSE-TFM |
| Opakowanie | Drewniana skrzynia |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie elektryczne | 380V-420V/50Hz/3Fazy |
| cm³/obr. | 22.8 |
| Wymiana oleju [I] | 0.62 |
| Faza | Trzy fazy |
| Zgodność z czynnikami chłodniczymi | R410A |
| COP | 2.83W/W |
| EER | 9.65Btu/W |
| Wydajność chłodnicza | 19350BTU |
| Moc (KM) | 2.0 |
| Numer modelu: | Zp24kse-Tfm |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana strona |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Marka | |
| Połączenie | Rotalock |
| Numer modelu | ZP24KSE-TFM |
| Opakowanie | Drewniana skrzynia |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie elektryczne | 380V-420V/50Hz/3Fazy |
| cm³/obr. | 22.8 |
| Wymiana oleju [I] | 0.62 |
| Faza | Trzy fazy |
| Zgodność z czynnikami chłodniczymi | R410A |
| COP | 2.83W/W |
| EER | 9.65Btu/W |
| Wydajność chłodnicza | 19350BTU |
| Moc (KM) | 2.0 |