| Nazwa marki: | Performer |
| Numer modelu: | ZR144KCE-TFD |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Cena £: | Discussed |
| Czas dostawy: | 5-7 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Przy wyborze środków chłodniczych należy ocenić wiele czynników:
Dodatkowe czynniki wpływające obejmują:
| Nazwa produktu | Kompresor chłodniczy |
| Kolor | Czarne |
| Model | ZR144KCE-TFD |
| Zastosowanie | Chłodzenie |
| MOQ | 1 SET |
| Chłodnicze | R407C |
| napięcie | 380-420V/50Hz |
| Pojemność chłodzenia | 11800 BTU |
| Siła konia | 12 KM |
| COP | 3.40 W/W |
| EER | 110,6 Btu/Wh |
| Waga netto | 61.2 kg |
Przesyłki ekspresowe:5-7 dni roboczych przez DHL, UPS, TNT, FedEx
Transport lotniczy:7-10 dni roboczych do lotniska
Transport morski:Proszę podać port docelowy dla dokładnego czasu:
Standardowe opakowania obejmują drewniane palety, drewniane pudełka lub kartony zewnętrzne.
| Nazwa marki: | Performer |
| Numer modelu: | ZR144KCE-TFD |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Cena £: | Discussed |
| Szczegóły opakowania: | Standardowy eksport Opakowanie drewniane. |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Przy wyborze środków chłodniczych należy ocenić wiele czynników:
Dodatkowe czynniki wpływające obejmują:
| Nazwa produktu | Kompresor chłodniczy |
| Kolor | Czarne |
| Model | ZR144KCE-TFD |
| Zastosowanie | Chłodzenie |
| MOQ | 1 SET |
| Chłodnicze | R407C |
| napięcie | 380-420V/50Hz |
| Pojemność chłodzenia | 11800 BTU |
| Siła konia | 12 KM |
| COP | 3.40 W/W |
| EER | 110,6 Btu/Wh |
| Waga netto | 61.2 kg |
Przesyłki ekspresowe:5-7 dni roboczych przez DHL, UPS, TNT, FedEx
Transport lotniczy:7-10 dni roboczych do lotniska
Transport morski:Proszę podać port docelowy dla dokładnego czasu:
Standardowe opakowania obejmują drewniane palety, drewniane pudełka lub kartony zewnętrzne.