| Numer modelu: | Zp41K3e-Tfd |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | Trzy dni |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Hermetyczna sprężarka śrubowa Seria ZP
1,ZP42KSE,ZP54KSE,ZP61KCE,ZP72KCE,ZP83KCE
2,Użyj R410A
3,Niska cena i oryginalny
Informacje o produkcie:
Cena hurtowa i detaliczna Najbardziej konkurencyjna cena Sprężarka R410A Zp41K3e-Tfd
| marka | |
| model | ZP41K3E-TFD |
| moc (KM) | 3.4 |
| czynnik chłodniczy | R410A |
| źródło zasilania | 380-420V/3/50Hz |
| l. abs Max.A | 8.0 |
| Kolor | Czarny |
| Połączenie | Lutowane |
| TYP | SPRĘŻARKA ŚRUBOWA |
| MOQ | 1 |
| rok | 2020 |
![]()
![]()
| Numer modelu: | Zp41K3e-Tfd |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | drewniane pudło |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Hermetyczna sprężarka śrubowa Seria ZP
1,ZP42KSE,ZP54KSE,ZP61KCE,ZP72KCE,ZP83KCE
2,Użyj R410A
3,Niska cena i oryginalny
Informacje o produkcie:
Cena hurtowa i detaliczna Najbardziej konkurencyjna cena Sprężarka R410A Zp41K3e-Tfd
| marka | |
| model | ZP41K3E-TFD |
| moc (KM) | 3.4 |
| czynnik chłodniczy | R410A |
| źródło zasilania | 380-420V/3/50Hz |
| l. abs Max.A | 8.0 |
| Kolor | Czarny |
| Połączenie | Lutowane |
| TYP | SPRĘŻARKA ŚRUBOWA |
| MOQ | 1 |
| rok | 2020 |
![]()
![]()