| Numer modelu: | Zp182kce-Tfd |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | TRZY DNI |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
![]()
![]()
Hermetyczna sprężarka spiralna Seria ZP
1,ZP42KSE,ZP54KSE,ZP61KCE,ZP72KCE,ZP83KCE
2,Używać R410A
3,Niska cena i Oryginalny
Informacje o produkcie:
Sprężarka chłodnicza do agregatu skraplającego 15 KM, seria ZP182KCE-TFD, R410A, sprężarka spiralna klimatyzacyjna
| Typ | Hermetyczna sprężarka spiralna |
| Model | ZP182KCE-TFD |
| Napięcie | 380-420V/3/50Hz |
| Czynnik chłodniczy | R410A |
| Moc (KM) | 15 |
| Moc wejściowa (W) | 13500 |
| Pojemność skokowa (m3/h) | 29.08 |
| Wydajność chłodnicza (W) | 44000 |
| Wydajność chłodnicza (BTU/h) | 150000 |
| COP (W/W) | 3.25 |
| EER (BTU/Wh) | 11.1 |
| LRA (A) | 174 |
| Prąd (A) | 26.3 |
| Ładowanie oleju (L) | 3.25 |
| Waga (kg) | 66.2 |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | Drewniana skrzynia/drewniana paleta |
| Numer modelu: | Zp182kce-Tfd |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | Drewniane pudło |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
![]()
![]()
Hermetyczna sprężarka spiralna Seria ZP
1,ZP42KSE,ZP54KSE,ZP61KCE,ZP72KCE,ZP83KCE
2,Używać R410A
3,Niska cena i Oryginalny
Informacje o produkcie:
Sprężarka chłodnicza do agregatu skraplającego 15 KM, seria ZP182KCE-TFD, R410A, sprężarka spiralna klimatyzacyjna
| Typ | Hermetyczna sprężarka spiralna |
| Model | ZP182KCE-TFD |
| Napięcie | 380-420V/3/50Hz |
| Czynnik chłodniczy | R410A |
| Moc (KM) | 15 |
| Moc wejściowa (W) | 13500 |
| Pojemność skokowa (m3/h) | 29.08 |
| Wydajność chłodnicza (W) | 44000 |
| Wydajność chłodnicza (BTU/h) | 150000 |
| COP (W/W) | 3.25 |
| EER (BTU/Wh) | 11.1 |
| LRA (A) | 174 |
| Prąd (A) | 26.3 |
| Ładowanie oleju (L) | 3.25 |
| Waga (kg) | 66.2 |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | Drewniana skrzynia/drewniana paleta |