| Numer modelu: | ZP122KCE-TFD |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena £: | discussed |
| Czas dostawy: | TRZY DNI |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
![]()
![]()
Hermetyczna sprężarka śrubowa Seria ZP
1,ZP42KSE,ZP54KSE,ZP61KCE,ZP72KCE,ZP83KCE
2,Używać R410A
3,Niska cena i Oryginalny
Informacje o produkcie:
10 KM sprężarka chłodnicza śrubowa Emerson ZP ZP122KCE-TFD lista cen
| Typ | sprężarka śrubowa |
| Model | ZP122KCE-TFD-455 |
| Napięcie | 380-420v/3/50Hz |
| Czynnik chłodniczy | R410A |
| Moc (KM) | 10 |
| Pojemność skokowa (cc/obr.) | 112.3 |
| Wydajność chłodnicza (W) | 29900 |
| Wydajność chłodnicza (BTU/wh) | 10200 |
| COP (W/W) | 3.27 |
| EER (BTU/wh) | 11.2 |
| LRA (A) | 127-139 |
| Prąd (A) | 16.6 |
| Ładowanie oleju (L) | 2.51 |
| Waga (kg) | 48.8 |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | Drewniana skrzynia |
| Rok | 2020 |
| MOQ | 1 |
| Numer modelu: | ZP122KCE-TFD |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena £: | discussed |
| Szczegóły opakowania: | Drewniane pudło |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
![]()
![]()
Hermetyczna sprężarka śrubowa Seria ZP
1,ZP42KSE,ZP54KSE,ZP61KCE,ZP72KCE,ZP83KCE
2,Używać R410A
3,Niska cena i Oryginalny
Informacje o produkcie:
10 KM sprężarka chłodnicza śrubowa Emerson ZP ZP122KCE-TFD lista cen
| Typ | sprężarka śrubowa |
| Model | ZP122KCE-TFD-455 |
| Napięcie | 380-420v/3/50Hz |
| Czynnik chłodniczy | R410A |
| Moc (KM) | 10 |
| Pojemność skokowa (cc/obr.) | 112.3 |
| Wydajność chłodnicza (W) | 29900 |
| Wydajność chłodnicza (BTU/wh) | 10200 |
| COP (W/W) | 3.27 |
| EER (BTU/wh) | 11.2 |
| LRA (A) | 127-139 |
| Prąd (A) | 16.6 |
| Ładowanie oleju (L) | 2.51 |
| Waga (kg) | 48.8 |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | Drewniana skrzynia |
| Rok | 2020 |
| MOQ | 1 |